ارتباط با ما : ۰9122977144 - 02633261496

گارانتی معتبر و 10 سال خدمات

دزدگیر ماهواره ای اتاکو

تولید کننده: شرکت اتاکو
دستگاهی الکترونیکی که علاوه بر دارا بودن کلیه امکانات ردیاب خودرویی دارای قابلیتهای دیگری ازجمله مجهز بودن به یک دزد گیر کامل ریموتی، پنجره اتوماتیک، همچنین صندوق پران و شوک سنسور را نیز دارا میباشد.

ردياب خودرو اتاكو (GPS)

تولید کننده: شرکت اتاکو
شركت اتاكو در گام بعدی و در راستای نياز بازار مصرف و حفظ پويايی خود ، ردياب آفلاين خودرويي خود را ارتقا داده و پس از طراحي سامانه مخصوص ردياب خودرو،با كمال مسرت ردياب آنلاين خودرو (GPS) خود را به بازار معرفي نمود.

سوئیچ کارت اتاکو

تولید کننده: شرکت اتاکو
با نصب سوئیچ کارت اتاکو (Switch card) ديگر نيازي به قفل فرمان،قفل پدال و يا ديگر تجهيزات ايمني خودرو ندارید.

 

 

دستگاه سه کاره اتاکو

تولید کننده: شرکت اتاکو
با پرداخت هزینه ای کمتر ۳ محصول فوق العاده را دریافت کنید 1- سوئیچ کارت 2- فلاشر اضطراری (اتوفلاشر) 3- چراغ اتوماتیک (اتولايت)

 

توجه توجه

اخیرا افرادی سودجو با اسم جعلی اتکو و ایتکو که عمدی و برنامه ریزی شده شباهت زیادی به برند اتاکو (با 120شعبه در سراسر کشور) دارد و با بکارگیری موتور مستعمل و دسته دوم و با هدف بهره مندی از افتخارات شرکت اتاکو در حال فریب افکار عمومی و تبلیغ محصول بی کیفیتشان به اسم اتکو و ایتکو میباشند.
شرکت اتاکو به شما هموطنان عزیز اعلام مینماید کلاچ اتوماتیک اتاکو را با حک نامETACO بر روی محصولات و ضمانت نامه سه ساله با مجوز از پلیس راهور ناجا و همچنین پروانه بهره برداری فقط از طریق نمایندگیهای مجاز شرکت اتاکو تهیه فرمائید.
و مراقب شیادانی که با روشهای غیر اخلاقی و وقیحانه سعی در بی اعتماد سازی مردم نسبت به تولیدات با کیفیت ایرانی را دارند باشید.

با تشکر روابط عمومی شرکت اتاکو

محصولات اتاکو با ضمانت نامه 3 ساله