ارتباط با ما : ۰9122977144 - 02633261496

گارانتی معتبر و 10 سال خدمات

دزدگیر ماهواره ای اتاکو

دزدگیر ماهواره ای اتاکو

تولید کننده: شرکت اتاکو
دستگاهی الکترونیکی که علاوه بر دارا بودن کلیه امکانات ردیاب خودرویی دارای قابلیتهای دیگری ازجمله مجهز بودن به یک دزد گیر کامل ریموتی، پنجره اتوماتیک، همچنین صندوق پران و شوک سنسور را نیز دارا میباشد.

 

عملکرد دزدگیر ماهواره ای اتاکو

ردياب خودرو يا همان AVL ، دستگاهي است مبتنی بر سیستم های ماهواره های GPS در ابعاد كوچك به لحاظ جاسازي ساده تر در خودرو مي باشد كه توسط آنتن مخصوص و با استفاده از سيم كارت تعبيه شده در اين دستگاه به جهت تبادل اطلاعات بين خودرو و مالك آن، امكان اعلام موقعيت مكاني لحظه به لحظه خودرو به همراه پارمتر های دیگر را فراهم مي آورد.


مشخصات فنی دزدگیر ماهواره ای اتاکو

مشخصات نرم افزاری دزدگیر ماهواره ای اتاكو
امكان باز کردن درب خودرو از طریق موبایل از سراسر كشور(آپشن)
مجهز به دو عدد ریموت کنترل جهت باز و بستن درب خودرو
مجهز به آژیر هشدار دهنده
مجهز به شوک سنسور
مجهز به پنجره اتوماتیک
مجهز به صندوق پران
لازم به ذکر است دزدگیر ماهواره ای اتاکو تمامی قابلیت های ردیاب خودرو را نیز دارا می باشد.


گارانتی و قیمت

قيمت ردياب خودرو اتاكو (GPS)
ازآنجايي كه شركت اتاكو طراح و توليد كننده سيستم ردياب خودرو مي باشد لذا اين توانمندي را دارد كه در صورت نياز مشتري هر نوع نياز مشتري خود را در اين زمينه پياده سازي و اجرا نمايد كه در اين خصوص و همچنین در خصوص قیمت ردیاب خودرو اتاکو مي توانيد با شماره های زیر تماس حاصل فرمائيد.
نمایندگی اتاکو در تهران:
تلفن دفتر فروش : ۴۴۳۸۸۲۵۴ -۰٢١ همراه : 09122977144 همراه : 09352977144

 

 

خواندن 594 دفعه

توجه توجه

اخیرا افرادی سودجو با اسم جعلی اتکو و ایتکو که عمدی و برنامه ریزی شده شباهت زیادی به برند اتاکو (با 120شعبه در سراسر کشور) دارد و با بکارگیری موتور مستعمل و دسته دوم و با هدف بهره مندی از افتخارات شرکت اتاکو در حال فریب افکار عمومی و تبلیغ محصول بی کیفیتشان به اسم اتکو و ایتکو میباشند.
شرکت اتاکو به شما هموطنان عزیز اعلام مینماید کلاچ اتوماتیک اتاکو را با حک نامETACO بر روی محصولات و ضمانت نامه سه ساله با مجوز از پلیس راهور ناجا و همچنین پروانه بهره برداری فقط از طریق نمایندگیهای مجاز شرکت اتاکو تهیه فرمائید.
و مراقب شیادانی که با روشهای غیر اخلاقی و وقیحانه سعی در بی اعتماد سازی مردم نسبت به تولیدات با کیفیت ایرانی را دارند باشید.

با تشکر روابط عمومی شرکت اتاکو

محصولات اتاکو با ضمانت نامه 3 ساله