ارتباط با ما : ۰9122977144 - 02633261496

گارانتی معتبر و 10 سال خدمات

دستگاه ۳ کاره اتاکو

دستگاه سه کاره اتاکو

تولید کننده: شرکت اتاکو
با پرداخت هزینه ای کمتر ۳ محصول فوق العاده را دریافت کنید 1- سوئیچ کارت 2- فلاشر اضطراری (اتوفلاشر) 3- چراغ اتوماتیک (اتولايت)

 


معرفی مختصر دستگاه سه کاره اتاکو

به منظور سهولت در رانندگی و ایمنی بیشتر خودرو شما ، شرکت اتاکو طراح و تولید کننده سیستم های الکترونیک خودرویی اقدام به طراحی و تولید سیستم سه کاره نموده است .
در واقع سیستم سه کاره اتاکو تلفیق سه دستگاه اتولایت ، اتوفلاشر، سوئیچ کارت میباشد که كه اين امر باعث كمتر شدن حجم سيم كشی در اتومبيل و كاهش هزينه نسبت به خريد هر يك از محصولات به طور جداگانه گرديده است.
سوئیچ کارت
فلاشر اضطراری (اتوفلاشر)
چراغ اتوماتیک(اتولايت)


تاییدیه ها دستگاه سه کاره اتاکو

شرکت اتاکو به منظور ایجاد آرامش و امنیت خاطر مشتریان خود در استفاده از این محصول خود پس از انجام تستهای مورد نظر توسط شرکتهای معتبر موفق به اخذ تائیدیه های ذیل گردید.
تائیدیه استاندارد اروپا CE
تائیدیه کنترل کیفیت از TUV آلمان
تائیدیه رضایتمندی مشتری ISO10002


گارانتی دستگاه سه کاره اتاکو

سیستم سه کاره اتاکو از زمان خرید همانند سایر سیستمهای تولیدی شرکت به مدت 18 ماه دارای گارانتی معتبر و قابل تمدید تا 5 سال با پرداخت هزینه مربوط به تمدید گارانتی ، میباشد
جهت آگاهی از آخرین قیمت این سیستم با دفتر نمایندگی در تهران به آدرس :تهران - خیابان ستارخان - میدان توحید- خیابان باقرخان- دفتر نمایندگی شرکت اتاکو با این شماره هاتماس حاصل فرمایید.
تلفن دفتر فروش : ۴۴۳۸۸۲۵۴ -۰٢١ همراه : 09122977144 همراه : 09352977144

خواندن 628 دفعه

توجه توجه

اخیرا افرادی سودجو با اسم جعلی اتکو و ایتکو که عمدی و برنامه ریزی شده شباهت زیادی به برند اتاکو (با 120شعبه در سراسر کشور) دارد و با بکارگیری موتور مستعمل و دسته دوم و با هدف بهره مندی از افتخارات شرکت اتاکو در حال فریب افکار عمومی و تبلیغ محصول بی کیفیتشان به اسم اتکو و ایتکو میباشند.
شرکت اتاکو به شما هموطنان عزیز اعلام مینماید کلاچ اتوماتیک اتاکو را با حک نامETACO بر روی محصولات و ضمانت نامه سه ساله با مجوز از پلیس راهور ناجا و همچنین پروانه بهره برداری فقط از طریق نمایندگیهای مجاز شرکت اتاکو تهیه فرمائید.
و مراقب شیادانی که با روشهای غیر اخلاقی و وقیحانه سعی در بی اعتماد سازی مردم نسبت به تولیدات با کیفیت ایرانی را دارند باشید.

با تشکر روابط عمومی شرکت اتاکو

محصولات اتاکو با ضمانت نامه 3 ساله