ارتباط با ما : ۰9122977144 - 02633261496

گارانتی معتبر و 10 سال خدمات

ردیاب خودرو (GPS)

ردياب خودرو اتاكو (GPS)

تولید کننده: شرکت اتاکو
شركت اتاكو در گام بعدی و در راستای نياز بازار مصرف و حفظ پويايی خود ، ردياب آفلاين خودرويي خود را ارتقا داده و پس از طراحي سامانه مخصوص ردياب خودرو،با كمال مسرت ردياب آنلاين خودرو (GPS) خود را به بازار معرفي نمود.


معرفی مختصر ردياب خودرو اتاكو (GPS)

تاریخچه مختصر GPS ماشين يا همان ردياب خودرو:
GPS مخفف Global Position system يا همان سيستم موقعيت ياب جهاني نخستين بارتوسط دولت ايالات متحده آمريكا با بكار گيری تعدادی ماهواره كه در فضاي خارج از جو زمين مستقر شده است به منظور بدست اوردن اطلاعات نظامي و اشراف اطلاعاتي مورد استفاده قرار گرفت.
پس از مدتي اين امكان در دسترس همگان به جهت استفاده در مصارف غير نظامی قرار داده شده از جمله اين مصارف استفاده از اين فن آوري در زمينه سيستم حمل نقل جاده ای و شهری خودرو مي باشد كه از اين دستگاه در ايران به عنوان ردياب خودرو يا همان GPS ياد ميگردد.
ردياب خودرو يا همان GPS ماشين، دستگاهي در ابعاد كوچك به لحاظ جاسازی ساده تر در خودرو مي باشد كه توسط آنتن مخصوص و با استفاده از سيم كارت تعبيه شده در اين دستگاه (ردياب خودرو) به جهت تبادل اطلاعات بين خودرو و مالك آن، امكان اعلام موقعيت مكانی لحظه به لحظه خودرو را فراهم مي اورد.


عملکرد ردياب خودرو اتاكو (GPS)

معرفی و ضرورت استفاده از ردياب خودرو اتاكو (GPS)
در گذشته هر فردي كه خودرويي خريداري مي نمود در وهله اول با مراجعه به فروشگاه نصب دزدگير،اقدام به خريد و نصب آن بر روي خودروي خود مي نمود. با توجه به اشراف سارقان خودرو به دزدگيرهاي موجود و طريقه از كار انداختن آن كه وظيفه اي جز به صدا در اوردن آژير در همان محل ندارند وكار ديگري نمكنند شركتهاي طراح برآن شدند با استفاده از تكنولو‍‍ژيهاي نوين در بخش امنيت خودرو سيتمي طراحي نمايند كه از امكانات بيشتري جهت كشف خودروي مسروقه بهره مند باشدكه شركت اتاكو يكي از آن شركتهاي طراح ميباشد كه در زمينه امنيت خودرو ورود نموده است و در همين راستا به غير از دزدگير GPS يا همان سيستم ردياب ، دستگاهاي ديگري را نيز طراحي و به توليد رسانده است
دستگاه ردياب خودرويي اتاكو به شما اين امكان را مي دهد پس از سرقت خودروصرفا با مراجعه به سامانه در اختيار قرارداده شده از جانب شركت اتاكو و يا فقط با ارسال يك پيام كوتاه ازگوشي همراه خود ، از موقعيت مكاني خودرو خود اگاه شويد و با يك پيام ديگربه ردياب ماشين، خودرو خود را در هر نقطه كه قرار داشته باشد خاموش نموده وامكان استارت مجدد داده نشود و نهايتا با استفاده از نقشه ارسالي از ردياب خودرو اتاكو برروي تلفن همراه خود سريعا خودروي مسروقه خود را پيدا نمائيد.
همچنين امروزه كنترل خودروها در ادارات و شركت هاي دولتي و خصوصی يكي از دغدغه هاي مديران مي باشد كه با نصب ردياب خودرو اتاكو مديريت آن اداره يا شركت هر تعداد خودرو كه در اختيار دارد را مي تواند از طريق يك سامانه پيشرفته كه در اختيار دارد ، تحت كنترل خود داشته باشد كه علاوه بر آگاه شدن از موقعيت فعلي خودروي مورد نظر حتي ميتواند مسيرهاي پيموده شده چند ماه قبل را نيز به همراه ميزان مصرف سوخت و كيلومتر پيموده شده و تعریف محدوده مجاز تردد و غيره را در اختيار داشته باشد.
امروزه ردياب خودرو با انواع مختلف چيني با عناوين و برندهاي متفاوت در بازار جهت ارائه به مشتري موجود مي باشد كه در اين بين جاي ردياب صد در صد ايراني در اين بازار همواره خالي بوده است.
شركت اتاكو در راستاي نياز بازار مصرف و حفظ پويايي خود ، ابتدا موفق به طراحی و ساخت ردیاب آفلاین خودرويي گردید و سپس این محصول را ارتقا داده و ردیاب آنلاین خودرویی خود را پس از تلفیق با ردیاب آفلاین و طراحی سامانه مخصوص مربوط به سیستم ردیاب خودرو، در اختیار مشتریان خود قرار داد.

تفاوت ردياب آنلاين اتاكو و ردياب آفلاين اتاكو
در ردياب آفلاين اتاكو كليه اطلاعات به صورت نقطه اي وموقعيت لحظه اي خودرو و از طريق sms بين سيستم ردياب خودرو نصب شده در اتومبيل شما و تلفن همراه شما در تبادل مي باشد به اين صورت كه با ارسال يك پيامك به دستگاه ردياب نصب شده در خودرو موقعيت مكاني خودرو از طريق ارسال موقعيت جغرافيايي و خواندن آن در نقشه جهاني به شما اعلام مي گردد.
شركت اتاكو به منظور سهولت در كار و زيبايي و هم چنين ارائه توانمندي خود اپليكيشن اندرويد تحت عنوان اپليكشن ردياب اتاكو طراحي نموده است كه با نصب آن بر روي تلفن همراه خود مي توانيد از آن بهرمند شويد.
در واقع تفاوت عمده ردیاب آفلاین اتاکوبا ردیاب آنلاین اتاکو در این مطلب است که در ردیاب آفلاین نیازی به اینترنت جهت تبادل اطلاعات نمیباشد و اطلاعات صرفا از طریق ارسال پیامک صورت میگیرد ولی در ردیاب آنلاین علاوه بر امکان استفاده ازپیامک ، مصرف کننده از بستر اینترنت نیز جهت تبادل اطلاعات بهره مند خواهد بود که قائدتا امکانات بیشتری را نیز در اختیار مصرف کننده قرار خواهد داد

چرا ردياب خودرو اتاكو بهترين گزينه براي خريد شماست
شركت اتاكو از صفر تا صد اين تكنولوژ‍ي را بدون وابستگي در اختيار داشته و صددر صد ردياب اتاكو ايراني مي باشد.و شما باخريد ردياب خودرويي اتاكو در واقع همه پارامترهاي زير را رعايت نموده ايد.
شركت اتاكو تجربه حدودا ۱۰ ساله در زمينه الكترونيك خودرویی را دارا میباشد لذا به دليل اشراف كامل به مسائل الكترونيك خودرويي مطمئن باشيد تمامي پارامترهاي خودرويي در طراحي ردياب خودرو را با رعايت استانداردهاي مربوطه در نظر گرفته و خود را ملزم به رعايت آن ميداند.
ردیاب خودرو اتاكو صد در صد ايراني مي باشد و اطلاعات شما به هيچ عنوان دردسترس بيگانكان قرار نمي گيرد.
ردياب خودرو اتاكو صد در صد ايراني مي باشد لذا براي پشتيباني و خدمات پس از فروش به هيچ عنوان دچار مشكل نخواهيد شد.
شركت اتاكو دراکثراستان ها داراي شعبه و نماينده مي باشد.لذا درهر استاني كه مقصد سفر شما باشد امكان ارائه خدمات وجود دارد.
ردياب خودرو اتاكو صد در صد ايراني مي باشد لذا هر زمان كه نياز باشد ، امكان اضافه نمودن هر پارامتر و امكانات جديدي وجود دارد و ردياب خودرو شما هيچ گاه قديمي باقي نمي ماند و به طور خلاصه اينكه هميشه امكان ارتقا حتي به لحاظ سخت افزاري و الكترونيكي نیز وجود دارد.
شركت ردياب اتاكو با ارائه اسناد علمی این اطمینان را به مشتریان خود میدهد که در طراحي ردياب خودرو ، از پيشرفته ترين و به روز ترين قطعات الكترونيكي استفاده نموده است.
سامانه طراحي شده در ردياب خودرو اتاكو از امكانات بسيار بالايي برخورد دار است كه تمامي نياز هاي شما رو در اين زمينه برآورده مي نمايد.
سيستم ردياب اتاكو به جهت ایجاد آرامش خاطر مشتریان خود تائيديه استاندارد اروپا و تائيديه كنترل كيفيت از شركت TUV مي باشد و تائيديه رضايت مندي مشتري ۱۰۰۰۰2ISO را اخذ نموده است.
اکثر سيستم هاي ردياب خودرو موجود در بازار خارجي مي باشد لذا خريد محصول ايراني يعني حمايت از توليدات ايراني و كارگر ايراني
در واقع هر محصول ايراني كه خريداري مي نمايددر جهت كمك به اشتغال جوانان اين سرزمين سهيم خواهيد بود.


تاییدیه های ردیاب خودرو اتاکو

شرکت اتاکو به منظور ایجاد آرامش و امنیت خاطر مشتریان خود در استفاده از سیستم کلاچ اتوماتیک هوشمند خود پس از انجام تستهای مورد نظر توسط شرکتهای معتبر موفق به اخذ تائیدیه های ذیل گردید.
دارای گواهی ثبت اختراع به شماره 97746
تائیدیه استاندارد اروپا CE
تائیدیه کنترل کیفیت از TUV آلمان
تائیدیه رضایتمندی مشتری ISO10002


قيمت ردياب خودرو اتاكو (GPS)

ازآنجايي كه شركت اتاكو طراح و توليد كننده سيستم ردياب خودرو مي باشد لذا اين توانمندي را دارد كه در صورت نياز مشتري هر نوع نياز مشتري خود را در اين زمينه پياده سازي و اجرا نمايد كه در اين خصوص و همچنین در خصوص قیمت ردیاب خودرو اتاکو مي توانيد با دفتر نمایندگی اتاکو در تهران تماس حاصل فرمائيد.
نمایندگی اتاکو در تهران:
تلفن دفتر فروش : ۴۴۳۸۸۲۵۴ -۰٢١ همراه : 09122977144 همراه : 09352977144

 

خواندن 648 دفعه

توجه توجه

اخیرا افرادی سودجو با اسم جعلی اتکو و ایتکو که عمدی و برنامه ریزی شده شباهت زیادی به برند اتاکو (با 120شعبه در سراسر کشور) دارد و با بکارگیری موتور مستعمل و دسته دوم و با هدف بهره مندی از افتخارات شرکت اتاکو در حال فریب افکار عمومی و تبلیغ محصول بی کیفیتشان به اسم اتکو و ایتکو میباشند.
شرکت اتاکو به شما هموطنان عزیز اعلام مینماید کلاچ اتوماتیک اتاکو را با حک نامETACO بر روی محصولات و ضمانت نامه سه ساله با مجوز از پلیس راهور ناجا و همچنین پروانه بهره برداری فقط از طریق نمایندگیهای مجاز شرکت اتاکو تهیه فرمائید.
و مراقب شیادانی که با روشهای غیر اخلاقی و وقیحانه سعی در بی اعتماد سازی مردم نسبت به تولیدات با کیفیت ایرانی را دارند باشید.

با تشکر روابط عمومی شرکت اتاکو

محصولات اتاکو با ضمانت نامه 3 ساله